martes, 27 de febrero de 2018
lunes, 26 de febrero de 2018
4ª Xornada Voleibol Escolar
4ª Xornada Voleibol Escolar | |||||
Sábado 24 de febreiro | |||||
ALEVÍN | |||||
9:30h | Quiroga A | 0-2 | Gándara Azul | Feminino | |
10:15h | Quiroga B | 0-2 | Colexio Novo | Feminino | |
11:00h | Ribeira Sacra | - | Gándara Azul | Feminino | |
11:45h | Torre de Lemos | 2 0 | Ferroviario | Masculino | |
12:30h | Ribeira Sacra | - | Quiroga A | Feminino | |
13:15h | Escolapios A | 2 0 | Escolapios B | Feminino | |
BENXAMÍN | |||||
9:30h | Gándara Azul (4º) | 2 0 | Torre de Lemos B | Feminino | |
10:15h | Gándara Blanco (3º) | 0 2 | Torre de Lemos A | Feminino | |
11:00h | Quiroga B | 0 2 | Colexio Novo | Feminino | |
11:45h | Escolapios | 0 2 | Quiroga A | Feminino | |
12:30h | Gándara Azul (4º) | 2 1 | Ferroviario A | Masculino | |
13:15h | Gándara Blanco (3º) | 2 1 | Escolapios | Masculino |
Alevín femenino | PJ | PG | PP | Puntos |
Gándara Azul | 5 | 5 | 0 | 10 |
Colexio Novo | 5 | 3 | 2 | 8 |
Escolapios | 4 | 3 | 1 | 7 |
Ribeira Sacra | 3 | 3 | 0 | 6 |
Gándara Blanco | 4 | 0 | 4 | 4 |
Escolapios B | 4 | 0 | 4 | 4 |
Quiroga A | 2 | 1 | 1 | 3 |
Quiroga B | 2 | 0 | 2 | 2 |
Alevin Masculino | PJ | PG | PP | Puntos |
Gándara Blanco | 3 | 3 | 0 | 6 |
Gándara Azul | 2 | 2 | 0 | 4 |
Ferroviario | 3 | 1 | 2 | 4 |
Torre de Lemos | 3 | 1 | 2 | 4 |
Escolapios | 3 | 0 | 3 | 3 |
Benxamín Femenino | PJ | PG | PP | Puntos |
Escolapios | 5 | 3 | 2 | 8 |
Gándara Azul | 5 | 3 | 2 | 8 |
Colexio Novo | 4 | 2 | 2 | 6 |
Torre de Lemos | 3 | 3 | 0 | 6 |
Gándara Blanco | 4 | 2 | 2 | 6 |
Torre B | 3 | 0 | 3 | 3 |
Quiroga A | 2 | 1 | 1 | 3 |
Quiroga B | 2 | 0 | 2 | 2 |
Benxamín Masculino | PJ | PG | PP | Puntos |
Gándara Azul | 3 | 3 | 0 | 6 |
Escolapios | 4 | 2 | 2 | 6 |
Gándara Blanco | 3 | 2 | 1 | 5 |
Ferroviario A | 3 | 1 | 2 | 4 |
Ferroviario B | 3 | 0 | 3 | 3 |
Alevin Femenino | Escolapios | Gándara A | Gándara B | Esco B | Ribeira S | C Novo | Quiroga A | Quiroga B |
Escolapios | ||||||||
Gándara Azul | 2 – 0 | |||||||
Gándara Blanco | 0 – 2 | 0 -2 | ||||||
Escolapios B | 0 – 2 | 0 -2 | ||||||
Ribeira Sacra | 2 – 0 | 2 – 0 | ||||||
Colexio Novo | 0 -2 | 2 – 0 | 2 – 1 | 0 – 2 | ||||
Quiroga A | 0 -2 | 2 – 0 | ||||||
Quiroga B | 0 -2 | 0 – 2 |
Alevin Masculino | Gándara A | Gándara B | Torre de L. | Ferro | Esco |
Gándara Azul | |||||
Gándara Blanco | |||||
Torre de Lemos | 0 – 2 | 0 – 2 | |||
Ferroviario | 0 – 2 | 0 – 2 | |||
Escolapios | 0 – 2 | 0 – 2 | 0 -2 |
Benxamín Femenino | Gándara A | Gándara B | Esco | C Novo | Quiroga B | Torre de L. | Quiroga A | Torre B |
Gándara Azul | ||||||||
Gándara Blanco | 2 – 0 | 1 – 2 | ||||||
Escolapios | 2 – 0 | |||||||
Colexio Novo | 1 – 2 | 2 – 0 | 0 – 2 | |||||
Quiroga B | 0 – 2 | 0 – 2 | ||||||
Torre de Lemos | 2 – 0 | 2 – 0 | ||||||
Quiroga A | 2 – 0 | 0 – 2 | ||||||
Torre B | 0 – 2 | 0 – 2 | 0 – 2 |
Benxamín Masculino | Gándara A | Gándara B | Esco | Ferro A | Ferro B |
Gándara Azul | |||||
Gándara Blanco | 0 – 2 | ||||
Escolapios | 0 – 2 | 0 – 2 | |||
Ferroviario A | 0 – 2 | 0 – 2 | |||
Ferroviario B | 0 – 2 | 0 – 2 | 0 – 2 |
lunes, 19 de febrero de 2018
jueves, 15 de febrero de 2018
Saleta Fernández se proclamó campeona de España Sub 23
A atleta monfortina Saleta Fernández segue cosechando éxitos tras acadar o campionato de España sub23. A saltadora de altura superou o listón situado a 1.84 metros de altura, superando así o seu propio récord persoal e o galego da categoría. Saleta xa ostentana o título que revalidou nunha proba que dominou con anterioridade
Ler na Voz de Galicia
Clasificación Voleibol Xornada 2
Alevín femenino | PJ | PG | PP | Puntos |
Gándara Azul | 3 | 3 | 0 | 6 |
Colexio Novo | 3 | 2 | 1 | 5 |
Ribeira Sacra | 2 | 2 | 0 | 4 |
Escolapios | 2 | 1 | 1 | 3 |
Gándara Blanco | 3 | 0 | 3 | 3 |
Escolapios B | 2 | 0 | 2 | 2 |
Quiroga A | 0 | 0 | 0 | 0 |
Quiroga B | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alevin Masculino | PJ | PG | PP | Puntos |
Gándara Azul | 2 | 2 | 0 | 4 |
Gándara Blanco | 2 | 2 | 0 | 4 |
Escolapios | 2 | 0 | 2 | 2 |
Torre de Lemos | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ferroviario | 1 | 0 | 1 | 1 |
Benxamín Femenino | PJ | PG | PP | Puntos |
Escolapios | 3 | 3 | 0 | 6 |
Colexio Novo | 3 | 2 | 1 | 5 |
Gándara Blanco | 2 | 1 | 2 | 4 |
Gándara Azul | 3 | 1 | 2 | 3 |
Torre de Lemos | 2 | 1 | 1 | 3 |
Quiroga B | 1 | 0 | 1 | 1 |
Quiroga A | 1 | 0 | 1 | 1 |
Benxamín Masculino | PJ | PG | PP | Puntos |
Escolapios | 2 | 2 | 0 | 4 |
Gándara Blanco | 2 | 1 | 1 | 3 |
Gándara Azul | 1 | 1 | 0 | 2 |
Ferroviario B | 2 | 0 | 2 | 2 |
Ferroviario A | 1 | 0 | 1 | 1 |
Alevin Femenino | Escolapios | Gándara A | Gándara B | Esco B | Ribeira S | C Novo | Quiroga A | Quiroga B |
Escolapios | ||||||||
Gándara Azul | 2 – 0 | |||||||
Gándara Blanco | 0 – 2 | 0 -2 | ||||||
Escolapios B | 0 -2 | |||||||
Ribeira Sacra | 2 – 0 | |||||||
Colexio Novo | 2 – 0 | 2 – 1 | 0 – 2 | |||||
Quiroga A | ||||||||
Quiroga B | ||||||||
Alevin Masculino | Gándara A | Gándara B | Torre de L. | Ferro | Esco | |||
Gándara Azul | ||||||||
Gándara Blanco | ||||||||
Torre de Lemos | 0 – 2 | |||||||
Ferroviario | 0 – 2 | |||||||
Escolapios | 0 – 2 | 0 – 2 | ||||||
Benxamín Femenino | Gándara A | Gándara B | Esco | C Novo | Quiroga B | Torre de L. | Quiroga A | |
Gándara Azul | ||||||||
Gándara Blanco | 2 – 0 | 1 – 2 | ||||||
Escolapios | 2 – 0 | |||||||
Colexio Novo | 2 – 0 | 0 – 2 | ||||||
Quiroga B | 0 – 2 | |||||||
Torre de Lemos | 0 – 2 | |||||||
Quiroga A | 0 – 2 | |||||||
Benxamín Masculino | Gándara A | Gándara B | Esco | Ferro A | Ferro B | |||
Gándara Azul | ||||||||
Gándara Blanco | 0 – 2 | |||||||
Escolapios | ||||||||
Ferroviario A | 0 – 2 | |||||||
Ferroviario B | 0 – 2 | 0 – 2 |
Suscribirse a:
Entradas (Atom)